پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم اخبار
نمايش:همه آیتم هادسته بندی ها

موضوع مطالب 
اجرای طرح جهادی در منطقه نوده
تلاش بی وقفه و مثال زدنی سرپرست شهرداری رباط کریم در جهت رضایتمندی شهروندان؛ اجرای طرح جهادی در منطقه نوده  جديد!
از مرتفع نمودن مشکل چندین ساله آبیاری درخت کهنسال نوده تا رفت و روب معابر ، شستشوی مخازن زباله و پاکسازی گسترده نخاله و زباله های این منطقه
کد خبر : ۲۹۳۹
با دستور محمد حسین مهدی پور طرح جهادی شهرداری رباط کریم با مشارکت کلیه بخش های معاونت خدمات شهر , سازمان سیما ، منظر و فضای سبز و سازمان آتش نشانی در منطقه نوده عملیاتی شد در این طرح مشکل چندین ساله آبیاری درختان این منطقه(خیابان درختی) و تنظیف مسیر آب رو درختان، پاکسازی ، تنظیف معابر این منطقه ...
اجرای پروژه های عمرانی درشهر رباط كریم با قوت ادامه دارد /
اجرای پروژه های عمرانی درشهر رباط كریم با قوت ادامه دارد /  جديد!
عملیات لکه گیری آسفالت دور میدان الغدیر
کد خبر : ۲۹۳۸
سرپرست شهرداری رباط کریم با اشاره به مشکلات موجود افزود : مدیریت شهری با حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر برای توسعه، عمران و آبادانی شهر با اقدام جهادی، مطالبات مردمی را پیگیری کنیم و تمام تصمیمات شورا در جهت منافع مردم خواهد بود.
سقف دوم ساختمان جدید شورای شهر به مرحله بتن ریزی رسید
کد خبر : ۲۹۳۷
مهندس مهدی پور با اعلام این خبر، افزود: به دلیل نبود فضاي كافي براي قسمتهای مختلف اداری و كاركنان این نهاد مردمی در مکان فعلی، تصمیم بر این شد ساختمانی اختصاصی در نزدیکی ساختمان شهرداری برای استقرار اعضای محترم شورای شهر احداث شود و هم اکنون آماده بتن ریزی سقف دوم می باشد.
عملیات بتن ریزی بخشی از محوطه پیاده رو خیابان مصلی
کد خبر : ۲۹۳۶
معاون فنی و عمرانی شهرداری رباط کریم از ادامه اجرای عملیات بهسازی پیاده رو خیابان مصلی خبر داد و افزود: صبح امروز عملیات بتن ریزی کف محوطه پیاده رو خیابان مصلی ضلع شرقی، حد فاصل میدان معلم تا خیابان امام سجاد(ع) انجام شد.
عملیات لكه گیری آسفالت خیابان المهدی
کد خبر : ۲۹۳۵
مهندس رضوی گفت: طرح لکه گیری و روکش آسفالت برخی معابر شهری در کنار سایر فعالیت ها و پروژه های شهرداری آغاز و طی چند مرحله در نقاط مختلف شهر، اجرایی خواهد شد.
برای حل اساسی مشكلات درختان خیابان نوده فردا طرح جهادی را اجراء خواهیم كرد
مهدی پور :انتقادات سازنده را به جان می‌خریم برای حل اساسی مشكلات درختان خیابان نوده فردا طرح جهادی را اجراء خواهیم كرد  جديد!
کوتاهی در هیچ حوزه مدیریت شهری را نمی‌پذیرم
کد خبر : ۲۹۳۴
سرپرست شهرداری رباط کریم در جریان بازدید از نقاط مختلف شهر و در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت : به منظور بررسی مشکلات و مسائل شهری مطرح شده در مراجعات های مردمی ، پیامک های ارسالی ، تلفن به 137 و درخواست های مردمی که از طریق فضای مجازی در اختیار حوزه روابط عمومی شهرداری قرار می گیرد و به منظو ...
آبیاری درختان كهنسال منطقه نوده
کد خبر : ۲۹۳۲
سرپرست شهرداری رباط کریم با اشاره به راه اندازی پایش احیای درختان چنار کهنسال آسیب دیده در منطقه نوده ، گفت : درختان سرمایه های ارزشمند ما و آیندگان هستند و حفظ آنها در الویت کاری ما قرار دارد.
تكریم مردم فهیم رباط كریم و تسریع در انجام امور شهروندان باید تبدیل به اولویت اصلی تمام بخش های شهرداری رباط كریم شود
کد خبر : ۲۹۳۰
محمد حسین مهدی پور سرپرست شهرداری رباط کریم در جریان بازدید سرزده از ساختمان شماره دو شهرداری رباط کریم عنوان کرد : معاونین و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری ، تکریم مردم فهیم و قدرشناس رباط کریمی و تسریع در انجام امور شهروندان را به یک فرهنگ تبدیل کنند چرا که مردم ، ولی نعمت ما هستند و تاکیدم هم ...
صفحه1از133123456...133.بعدي.برو

6.0.17.0
گروه دورانV6.0.17.0